Miniemen

Weekend 22-23  juni

Daan Joossens 4 de

Ibe Van Houte  1 ste

Cedric Van Gijsel 8 ste

Weekend 15-16 juni

Geen wedstrijden - examenperiode

Weekend 08-09-10 juni

geen wedstrijden

Weekend 01-02 juni

Lukas De Maeyer  1 ste

Daan Joossens  8 ste

Ibe Van Houte  2 de

Donderdag 30   mei

De Maeyer Lukas 5 de

Van Houte Ibe 7 de

Van Gijsel Cedric 8 ste

Weekend 25-26  mei

Van Houte Ibe 7 de

Weekend 18-19  mei

Van Gijsel Cedric 6 de

Weekend 11-12  mei

Daan Joossens 2 de

Lukas De Maeyer 2 de

Ibe Van Houte 6 de

Cedric Van Gijsel 7 de

Weekend 04-05 mei

Van Houte Ibe 7 de plaats

Loquet Seppe 10 de plaats

Van Gijsel Cedric 9 de plaats

Joossens Daan 4 de

Woensdag 01 mei

Lukas De Maeyer 4 de

Weekend 27-28 april

Daan Joossens 1 ste

Ibe Van Houte 7 de

Seppe Loquet 9 de

Cedric Van Gijsel 8 ste

Weekend 20 - 21 - 22 april

Ibe Van Houte 7 de

Cedric Van Gijsel 5 de

 

Aspiranten

Weekend 22-23  juni

Matijs Van Strijthem 5 de

Jorick Follens  6 de

Stan Goossens 10 de

Jochen Meessens  7 de

Lennert Van wiele 10 de

Joran Verbrugghe 7 de

Millan Heytens  5 de

 

Weekend 15-16 juni

Geen wedstrijden - examenperiode

Weekend 08-09-10 juni

geen wedstrijden

Weekend 01-02 juni

Joran Verbrugghe  9 de

Matijs Van Strijthem 4 de

Jochen Meessens 5 de

Milan Heytens 9 de

Donderdag 30   mei

Verbrugghe Joran 3 de

Verduijn Sven  5 de

De Wachter Mattis  10 de

Meessens Jochen   7 de

Matijs Van Strijthem 3 de

Weekend 25-26  mei

Verbrugghe Joran 7 de

Follens Jorick 8 ste

Verduijn Sven 9 de

Van Strijthem Matijs 6 de

Meessens Jochen 9 de

Goossens Stan  8 ste

Weekend 18-19  mei

De Vos Seppe  6 de

De Wachter Mattis 5 de

Verduijn Sven 8 ste

Van Strijthem Matijs 3 de

De Baer Lander 8 ste

Meessens Jochen  6 de

Weekend 11-12  mei

Joran Verbrugghe 5 de

Sven Verduijn 9 de

Jorick Follens 10 de

Matijs Van Strijthem 4 de

Jochen Meessens 6 de

Seppe De Vos  8 ste

Weekend 04-05 mei

Van Strijthem Matijs 5 de

Woensdag 01 mei

Van Strijthem Matijs 5 de

Smet Yaxano 8 ste

Weekend 27-28 april

Matijs Van Strijthem  5 de

Jochen Meessens 5 de

Seppe De Vos 3 de

Yaxano Smet 6 de

Weekend 20 - 21 - 22 april

Heytens Milan 7 de

De Vos Seppe 9 de (MTB)

Van Strijthem Matijs 6 de

Meessens Jochen 10 de

Weekend 13-14  april

Tygo Van Osselaer 5 de

Weekend 06-07 april

Matijs Van Strijthem 2 de

Meessens Jochen  7 de

Weekend 30-31  maart

Seppe De Vos 7 de ( MTB)

Nieuwelingen

Weekend 22-23  juni

Thomas Szkandera 1 ste

Arthur Vermeulen 3 de

Ilan Hooftman 4 de

Thomas Szkandera 6 de

ruben Boeye  5 de

Weekend 15-16 juni

Lars Colman 7 de

Weekend 08-09-10 juni

Thomas Szkandera 2 de

Ruben Boeye 3 de

Arthur Vermeulen 7 de

Thomas Szkandera 6 de

Ilan Hooftman 10 de

Thomas Szkandera 2 de

Quinten Provost  6 de

Weekend 01-02 juni

De Meester Milan 1 ste

Thomas Szkandera  3 de

Donderdag 30   mei

De Meester Milan 8 ste

Blommaert Sander 7 de

Weekend 25-26  mei

De Meester Milan 1 ste

Colman Lars 10 de

Szkandera Thomas 7 de

Weekend 18-19  mei

Thomas Szkandera 5 de

Lars Colman 6 de

Thomas Szkandera 2 de

Milan De Meester 7 de

Lars Colman 3 de

Weekend 11-12  mei

Ilan Hooftman  8 ste

Thomas Szkandera 2 de

Weekend 04-05 mei

Szkandera Thomas 1 ste

Woensdag 01 mei

Szkandera Thomas 3 de

Weekend 27-28 april

Thomas Szkandera 1 ste

Sander Blommaert 4 de

Quinten Provost 9 de

Weekend 20 - 21 - 22 april

Thomas Szkandera 1 ste

Blommaert Sander 8 ste

Milan De Meester 1 ste

Thomas Szkandera 8 ste

Weekend 13-14  april

Thomas Szkandera 4 de

Milan De Meester 2 de

Weekend 06-07 april

Arthur Vermeulen 4 de

Thomas Szkandera  1 ste

Weekend 30-31  maart

Thomas Szkandera 2 de 

Weekend 23-24  maart

Ruben Boeye 3 de

Lars Colman 6 de

Wannes Van Poucke 9 de

Milan De Meester 7 de

Thomas Szkandera 6 de

Milan De Meester 5 de

Weekend 16-17  maart

Milan De Meester 7 de

Thomas Szkandera 7 de

Sander Blommaert 9 de

Weekend 09-10  maart

Milan DeMeester 1 ste

Weekend 02-03 maart

Milan De Meester  5 de

Yorben De Troyer 10 de

 

Junioren

Weekend 22-23  juni

Brent Sandrie 3 de

Lucas Rogiers 5 de

Weekend 15-16 juni 

examenperiode

Weekend 08-09-10 juni

Lucas Rogiers 4 de

Jorre Smet 9 de

Emano Permentier 4 de 

Brent Sandrie 4 de

Detlev Van Havere  10 de 

Weekend 01-02 juni

Brem Deman  2 de

Emano Permentier  4 de

Donderdag 30   mei

Deman Brem 4 de

Weekend 25-26  mei

De Cleen Wouter 6 de

Weekend 18-19  mei

Brent Sandrie 10 de

Weekend 11-12  mei

Wouter De Cleen 4 de

Lander Rasschaert 8 ste

Calvin Verbeeck 9 de

Lorens Van De Wynckele 8 ste

Weekend 04-05 mei

Sandrie Brent 3 de

Verbeeck Calvin 10 de

Woensdag 01 mei

Sandrie Brent 5 de

Weekend 27-28 april

Victor Demuynck 4 de

Sim De Rijk 5 de

Wouter De Cleen 3 de

Jorre Smet 8 ste

Weekend 20 - 21 - 22 april

Reunis Rowdy 4 de

Van Havere Detlev 7 ste

Verbeeck Calvin 9 de

Van De Wynckele Lorenz 4 de

Van Daele Ernest 7 de

Permentier emano 8 ste

Deman Brem 10 de

Weekend 13-14  april

Toon Clijnhens 3 de

Emano Permentier 5 de

Ricky De Geest 8 ste

Wouter De Cleen 4 de

Weekend 06-07 april

Toon Clijnhens 7 de

Weekend 30-31  maart

Toon Clynhens 10 de

Weekend 23-24  maart

Wannes De Vos 7 de

Lucas Rogiers 2 de

Lode Bertels 3 de

Wouter De Cleen 4 de

Weekend 16-17  maart

Weekend 09-10  maart

Weekend 02- 03 maart

Ricky De Geest  7 de

Rowdy Reunis  9 de

Ricky De Geest  7 de