Week 25 2018

selectie's

Rekkem , junioren , op 24juni ( beker van Belgie )

Milan Fretin - Jarne Van Grieken - Liam Slock - Ilan Van Wilder - Lennert Cappan - Lars Collie

reserven : Calvin Verbeeck - Maxim Meersman 

Tour de Condroz , junioren ,  op 30 juni

Steven Pattyn - Calvin Verbeeck - Maxim Meersman - Liam Slock - Jorre Smet - Matthew Van Schoor

reserven : Wouter De Cleen - Ernest Van Daele - Gianni Van Der Sijpt 

Borlo , junioren , op 01 juli ( BK ploegentijdrijden )

Ilan Van Wilder - Xandres Vervloesem - Thomas De Pestel - Lennert Cappan - Milan Fretin - Jarne Van Grieken

reserven : Maxim Meersman - Liam Slock - Wouter De Cleen

Lees meer »
Week 24 2018

resultaten weekend 09/06-10/06

Aantal overwinningen momenteel : 35

Vermits er momenteel een " rustperiode" is bij de miniemen en aspiranten zijn er geen wedstrijden voor deze. Ze starten terug op 23 juni

nieuwelingen

1 ste plaats voor Quinten Van Kerckhove en 4 de plaats voor Thomas Szkandera in Stekene

1 ste plaats voor Kjell Dejonghe en 4 de plaats voor Thomas Szkandera in Kuurne

Junioren

3 de plaats voor Thomas De Pestel in Belsele

4 de plaats voor Lars Collie in Wervik 

Lees meer »
Week 23 2018

Zijn Hoogheid, the Fresh Prince der Nieuwelingen

Gisteren onze nieuwe prins der nieuwelingen Rowdy Reunis gekroond ;-). Toch wel een uitstekend jaar voor onze Noorderbuur.

Ook nog even melden wat we de afgelopen weken nog niet hadden gedaan.,namelijk dat Rowdy vorige maand ook Zuid-Nederlands regiokampioen werd en tweede werd in het district kampioenschap tijdrijden.

Proficiat Rowdy.

 

 

Lees meer »
Week 22 2018

Resultaten weekend 02/06-03/06

AANTAL OVERWINNINGEN : 33

Junioren

4de plaats voor Jarne Van Grieken in de Grote Prijs Bonheiden-Rijmenam (BVB).

7de plaats voor Lars Collie in Geraardsbergen.

6de plaats voor Lennert Cappan in Otegem.

1ste plaats voor Thomas De Pestel in Roosdaal.

3de plaats voor Jorre Smet , 4de plaats voor Lars Collie en 10de plaats voor Calvin Verbeeck in Haringe.

Nieuwelingen

1ste plaats voor Rowdy Reunis in Bonheiden (Prins der Nieuwelingen)

3de plaats voor Diel Vergote in Meulebeke

5de plaats voor Lucas Rogiers in Roosdaal

Aspiranten

3de plaats voor Matijs Van Strijthem en 4de plaats voor Jochen Meessens in Beveren (PK 12 jaar)

6de plaats voor Yaxano Smet in Beveren (PK 13 jaar)

3de plaats voor Kaj Fretin in Leopoldsburg (PK 14 jaar)

Miniemen

1ste plaats voor Lukas De Maeyer en 7de plaats voor Ibe van Houte in Beveren (9 jaar)

1ste plaats voor Carlijne Meirsman (10 jaar)

9de plaats voor Cedric Van Gijsel in Beveren (10 jaar)

7de plaats voor Mattis De Wachter en 10de plaats voor Joran Verbrugghe in Beveren (11 jaar)

Lees meer »
Week 21 2018

Week 21 2018

Zondag aanstaande 27 mei rijden een aantal van onze aspiranten hun " mini Paris Roubaix "

Volgende renners gaan dit avontuur aan /

Nils Maerevoet  /  Robin Meerschaert  /  Ilan Hooftman  /  Torres Van Landeghem  /  Niels Neirinckx  /  Lander De Baer  /  Kjell Van Sanden  /  Sem De Mol  /  Jochen Meessens  /  Rune Marin  /  Vince Marin   /  Matijs Van Strijthem en Milan Heytens

We wensen hen succes

Hun resultaten .

Mooi weer , weinig valpartijen maar zéér veel lekke banden.

Onze jongens brachten het er goed van af.iedereen volgens eigen mogelijkheden. het was zeker voor allen en rijke ervaring om eens te voelen wat parijs Roubaix is.

We hebben vastgesteld dat de kasseien van Carrefour de l'arbre er nog vrij goed bij lagen maar deze van " Hem" erbarmelijk slecht.

Wat enigszins spijtig is aan de organisatie is dat bij de start de leden van de organiserende club vooraan mogen postvatten gevolgd door alle Fransen en dan pas de andere renners. Dit geeft wel een beetje een vals beeld in de uitslagen.

13 en 14 jarigen :

Arthur Vermeulen 35 ste / Sem de Mol 79 ste / Kjell Van Sanden  98 ste / Niels Neirinckx 105 de / Robin Meerschaert 135 ste en Rune Marin 137 ste. Niels Maerevoet en Ilan Hooftman werden door een lekke band uitgeschakeld

Er waren 242 deelnemers

11 en 12 jarigen

Matijs Van Strijthem 37 ste / Jochen Meessens 52 ste / Lander De Baer 53 ste / Milan Heytens 59 ste / Vince Marin 114 de en Torres Van Landeghem was bij de pechvogels met een lekke band

Er waren 214 deelnemers

 

Selecties

Nieuwelingen op zondag 03 juni in Bonheiden

Rowdy Reunis /  Victor Demuynck  /  Ruben Boeye  /  Robbe Joris  /  Kjell Dejonghe 

reserven :  Detlef Van Havere  /  Thomas Szkandera  /  Diel Vergote

Junioren op zaterdag 02 juni in Bonheiden ( BVB )

Liam slock  /  Laurent Claeys  /  Thomas De Pestel  /  Calvin Verbeeck  /  Jarne Van Grieken  /  Matthew Van Schoor

reserven : Maxime Meersman  /  Lennert Cappan  /  Marco smet

resultaten weekend 26 en 27 mei

miniemen

6 de plaats voor Ibe Van Houte in Nieuwerkerken ( Limburg )

6 de plaats voor Cedric van Gijsel in Nieuwerkerken

aspiranten

8 se plaats voor Yaxano Smet in Kruishoutem

Nieuwelingen

1 ste plaats voor Diel Vergote en 9 de plaats voor Quinten Van Kerckhove in Oostnieuwkerke 

5 de plaats voor Lucas Rogiers in Wakken

Lees meer »
Week 20 2018

Selecties week 20

AANTAL OVERWINNINGEN : 28

Selectie 3 daagse van Axel ( NL ) junioren op 18 - 20 mei

Xander Vervloesem - Ilan Van Wilder - Milan Fretin - Jarne Van Grieken - Liam Slock

 

Selectie Ster der Vlaamse Ardennen junioren van 19 - 21 mei

Matthew Van Schoor - Lennert Cappan - Wouter De Cleen - Lars Collie - Jorre Smet - Maxim Meersman

Resultaten week end 18 , 19 , 20 en 21 mei

1 ste plaats voor Jarne Van Grieken in Axel ( 3 daagse van Axel - Nederland )

1 ste plaats voor Ilan Van Wilder in Sluiskil ( tijdrit in 3 daagse van Axel - Nederland

1 ste plaats voor Rowdy reunis in het districtkampioenschap in Mierlo ( Nederland )

2 de plaats voor Thomas Szkandera en 4 de plaats voor Detlev Van Havere in Kieldrecht

3 de plaats voor Diel Vergote in Lauwe

1 ste plaats voor Lennert Cappan en 9 de plaats voor Matthew Van Schoor in Erwetegem ( Ster Vlaamse  Ardennen  )

3 de plaats voor Jochen Meessens in Veldegem 

5 de plaats voor Matijs Van Strijthem in Glabbeek

9 de plaats voor Kaj Fretin in   Glabbeek

1 ste plaats voor Lukas De Maeyer en 5 de plaats voor Ibe Van Houte in Stekene

6 de plaats voor Cedric Van Gijsel in Stekene

5 de plaats voor Joran Verbrugghe en 6 de plaats voor Mattis De Wachter in Stekene

1 ste plaats voor Matthew Van Schoor en 7 de plaats voor Lars Collie in St Maria Oudenhove ( Ster Vlaamse Ardennen )

2 de plaats voor Quinten Van kerckhove en 5 de plaats voor Thomas Szkandera en 9 de plaats voor Ruben Boeye in Temse

8 ste plaats voor Yaxano Smet in  Hooglede

6 de plaats voor Robbe Joris in Merchtem

7 de plaats voor Kjell Dejonghe in Moorsele

9 de plaats voor Ernest Van Daele in Nevele

8 ste plaats voor Diel Vergote  in Oosterzele

 

Lees meer »
Week 19 2018

Resultaten weekend 12/05-13/05

Miniemen

5 de plaats voor Ibe Van Houte in Meerhout

Aspiranten

5 de plaats voor Kaj Fretin in Meerhout

4 de plaats voor Jochen Meessens en 6 de plaats voor Matijs Van Strijthem in Meerhout

8 ste plaats voor Arthur Vermeulen in Meerhout

Nieuwelingen

8 ste plaats voor Quinten Van Kerckhove in Duffel ( Topcompetitie )

Junioren

2 de plaats voor Matthew Van schoor en 10 de plaats voor Liam Slock in het Prov.kamp.in Haasdonk

2 de  plaats voor Ilan Van Wilder in het Prov.Kamp.Vlaams Brabant in St Martens Bodegem

1 ste plaats voor Calvin Verbeeck en 5 de plaats voor Lars Collie in het Prov.Kamp.in De Haan

 Dit is overwinning nr 23

Lees meer »

Resultaten donderdag 10/05

Miniemen

1 ste plaats voor Lukas de Maeyer en 5 de plaats voor Ibe Van Houte in Hoboken 

6 de plaats voor Cedric Van Gijsel en 9 de plaats voor Lukas Jacobs in Hoboken

Aspiranten

4 de plaats voor Arthur Vermeulen in Erpe-Mere

3 de plaats voor Matijs Van Strijthem en 8 ste plaats voor Jochen Meessens in Hoboken

9 de plaats voor Yaxano Smet in Hoboken

10 de plaats voor Ilan Hooftman in Hoboken

Nieuwelingen

1 ste plaats voor Thomas Szkandera in het Vlaams kampioenschap in Laarne (1ste jaars )

1 ste plaats voor Victor Demuynck in Kumtich

8 ste plaats voor Diel Vergote in Laarne (2 de jaars )

5 de plaats voor Detlef Van Havere en 10 de plaats voor Sander Blommaert in Sleidinge

8 ste plaats voor Kjell Dejonghe in Zwevegem

Junioren

3 de plaats voor Lennert Cappan  en 10 de plaats voor Matthew Van Schoor in Outrijve ( Interclubwedstrijd )

Proficiat aan allen

Dit brengt ons aantal overwinningen op 22

Lees meer »
Week 18 2018

Resultaten weekend 5/05-06/05

Miniemen

2 de plaats voor Lukas De Maeyer  in Lichtaart ( zijn eerste wedstrijd )

5 de plaats voor Mattis De Wachter in Waregem

2 de plaats voor Ibe Van Houte in Waregem

Aspiranten

10 de plaats voor Ilan Hooftman in Mechelen - Nederland ( klimkoers )

5 de plaats voor Yaxano Smet in Lichtaart

Nieuwelingen

6 de plaats voor Diel Vergote in het PK in De Panne

3 de plaats voor Thomas Szkandera in het PK in Verrebroek - 6 de plaats voor Robbe Joris en 10 de plaats voor Sander Blommaert

9 de plaats voor Victor Demuynck op het PK ( 2 de jaars ) in Verrebroek

Junioren

4 de plaats voor Jarne Van Grieken in de IC wedstr.in Korbeek-Lo en 5 de plaats voor Matthew Van Schoor

1 ste plaats voor Lennert Cappan en 4 de plaats voor Maxim Meersman in Waarschoot

 

In rit 2b in Course de la Paix Juniors (UCI Nations cup) is Steven Pattyn zwaar ten val gekomen op 3km van de streep. Volgens de berichten die we ontvingen liep hij geen breuken op maar ze hebben zijn verwondingen wel moeten reinigen onder narcose. We wensen Steven veel beterschap

Lees meer »

Resultaten dinsdag 01/05

Miniemen

7 de plaats voor Cedric Van Gijsel  in Handzame.

2 de plaats voor Ibe Van Houte in Handzame.

Aspiranten

4de plaats voor Matijs Van Strijthem  en 7 de plaats voor Jochen Meessens in Drongen ( 12 j ).

9 de plaats voor Yaxano Smet in Drongen ( 13j ).

4 de plaats voor Arthur Vermeulen in Drongen ( 14j ).

Nieuwelingen

2 de plaats voor Lucas Rogiers in het BK tijdrijden in Vresse Sur Semois.

2 de plaats voor Kjell Dejonghe in Dottenijs.

Junioren

2 de plaats voor ilan Van Wilder en 5 de plaats voor Lennert Cappan en 9 de plaats voor Xandres Vervloesem in het BK tijdrijden in Vresse Sur Semois.

3 de plaats voor Lars Collie in  Zonnebeke.

5 de plaats voor Calvin Verbeeck in Ninove.

2 de plaats voor Jarne Van Grieken in Hoboken.

Lees meer »
Week 17 2018

Resultaten weekend 28/04 - 29/04

Miniemen

5 de plaats voor Ibe Van Houte in Brecht

Aspiranten

6 de plaats voor Jochen Meessens in Brecht

6 de plaats voor Arthur Vermeulen   en 10 de plaats voor Sem De Mol in Brecht

Nieuwelingen

6 de plaats voor Ruben Boeye in Sinaai

6 de plaats voor Thomas Szkandera in " le tour de Basse Meuse" (Luik )

Junioren

3 de plaats voor Lennert Cappan en 10 de plaats voor Calvin Verbeeck in Gullegem

5 de plaats voor Seppe Coveliers in Rotselaar

Tour de l'eure in Louviers - Frankrijk

rit 1:          3 de plaats voor Matthew Van Schoor en 7 de plaats voor Liam Slock

rit 2:         3 de plaats voor VMLCT in de ploegentijdrit

rit 3:         9 de plaats voor Liam Slock 

Eindklassementen

1 ste plaats voor Liam Slock en 3 de plaats voor Matthew Van Schoor in het individueel eindklassement

1 ste plaats voor Liam Slock in het rushes klassement

1 ste plaats voor VMLCT in het ploegenklassement

Proficiat aan allen!

Lees meer »

Selectie Nations Cup junioren 03/05 - 06/05

Nations’ Cup Men Juniors – Course de la Paix, die plaats zal vinden van donderdag 3 mei tot zondag 6 mei 2018 in Tsjechië

Opmerkelijk is het dat 4 van de 6 geselecteerde renners uit onze club komen

De selectie

Remco Evenepoel - Milan Fretin - Ilan Van Wilder - Xandres Vervloesem - Henri Vandenabeele - Steven Pattyn

Lees meer »
Week 16 2018

Resultaten weekend 21/04 - 22/04

Miniemen

4 de plaats voor Ibe Van Houte en 8 ste plaaats voor Vincent Van Autreve   in Stekene ( 9 jaar)

6 de plaats voor Lukas Jacobs en 7 de plaats voor Carlijne Meirsman in Stekene ( 10 jaar )

Aspiranten

 2 de plaats voor Matijs Van Strijthem en 8 ste plaats voor Jochen Meessens in Wemmel ( 12 )

4 de plaats voor Arthur Vermeulen in Wemmel ( 14 j )

Nieuwelingen

1 ste plaats voor Rowdy Reunis en 9 de plaats voor Victor Demuynck in Berlare

3 de plaats voor Kjell Dejonghe in Dadizele

6 de plaats voor Lucas Rogiers in Vézin ( topcompetitie )

4 de  plaats voor Rowdy Reunis in Dadizele

2 de plaats voor Lucas Rogiers in de testtijdrit in Chimay

Junioren 

2 de plaats voor Lars Collie en 3 de plaats voor Jorre Smet in Geluveld

2 de plaats voor Matthew Van Schoor en 7 de plaats voor Seppe Coveliers in Merchtem-Peizegem

2 de plaats voor Xandres Vervloesem en 9 de plaats voor Milan Fretin in Harelbeke ( interclubwedstrijd )

1 ste plaats voor Thomas De Pestel en 7 de plaats voor Maxim Meersman in Jesseren

1 ste plaats voor Seppe Coveliers in Retie Schoonbroek

9 de plaats voor Lennert Cappan in  St- joris Weert

Proficiat aan allen!

Het aantal overwinningen is na dit week-end gestegen naar 16

Lees meer »